Conan Exiles - another topic | Forum

Timtrial
Timtrial Jun 20
Zdravím rád bych se zeptal ohledně vašeho serveru nemůžu se na něj připojit a to jsem hrál včera a dnes ho nemohu najít jako kdyby neexistoval a to přitom všude máte napsáno že je server online a vše funguje..

to je nějaký výpadek ?

The Forum post is edited by Sheepa Aug 22
Share:
Sheepa
Sheepa Jun 25
Zdravím, výpadek byl z důvodu toho, že byl proveden update, který vyžadoval wipe a ten byl potřeba schválit adminem. Aktuálně jsem vše již napravil, ale byla to takříkajíc situace, která člověka zaskočí. Díky za trpělivost.
Dylenski
Dylenski Jul 12
Zdar, jaké jaké je heslo na server ? rád bych se přidal.....

user_68
user_68 Jul 12
předevčirem hraju normálně
včera du na pivo/ stahuju update
dneska heslo ????

heslo ???

kde ho vzít že by test od adminu vidim 4 lidi online

Sheepa
Sheepa Jul 13
Čau, podívám se na to, ale to musí být nějaký bug spojený s updatem, protože já heslo opravdu nenastavoval. Ach jo, uvidím, kde je zakopaný pes...
Artho123
Artho123 Jul 13
Cau, heslo neni potreba, dal jsem jen ok a pustilo me to do hry
Sheepa
Sheepa Aug 15
Čau komunito, jak jistě víte, tak v několika málo dnech očekává CE docela masivní update. Rozšíření mapy, nové featury a mnoho dalšího... Dnes ale nepřicházím proto, abych oznámil příchod updatu, protože o něm ví každý, kdo alespoň trochu hraje, či sleduje dění okolo.

Přišel jsem, abych oznámil, že jsem si již zjišťoval nějaké informace, jak to vše bude. Na 98% onen velký nový update bude vyžadovat wipe na serveru, tudíž nezmění-li se něco zásadního, počítejte s tím, že jak update vyleze ven a já dám aktualizaci, wipne to i náš server. Nevím, kdy přesně vyleze na světlo světa, ale dlouhého trvání to již mít nebude. Proto se tedy všem omlouvám, ale udržovat server vždy aktuální je pro nás priorita nejvyšší. Na druhou stranu budete mít spousty nového contentu na objevování zase.

filipv
filipv Aug 19
Stará se někdo o ten server???
dingod
dingod Aug 19
Dnes sa nam neda napojit odrana na SRV ??? ale vidim ze tam hra cc 6 hracov (FAKA HEDA to ukazuje) ... server sa zmenil na privatny ????

johnyn
johnyn Aug 21
Ahoj nejde se k vám opět připojit. Co se bude dít? Má cenu hrát? Aby se nestalo to co minule.
SirJurki
SirJurki Aug 24
Dobrý den hodně lidí stále čeká jestli se server conan exiles zapne nebo nebo nezapne. Vypnuli jste to bez žádné informace o tom proč? co se děje? jestli to vůbec hodláte ještě zapnout? a také jestli jste museli zase udělat WIPE? Myslím se že nejsem jediný který čeká na odpovědi na tyto otázky... 
michalk2
michalk2 Aug 24
Zdravim, přidávám se k Jurkimu. Jak to vypadá, má cenu čekat jestli se server zapne ? Díky za info.
Neuroxerus
Neuroxerus Aug 24
Zdravím,

zajímá mne to samé, na co se SirJurki ptal. Má to ještě cenu?