Conan Exiles | Forum

Artho123
Artho123 May 4 '17
Ahoj, urcite bych uvital prodlouzeni. Je to PVP a na raidovani je proste malo casu.
fejsihans
fejsihans May 4 '17
Zdravím, plně souhlasím s prodloužením "siege timu" (teď je to takové poloviční PVP). Já osobně bych bral "siege time" celých 24h , ale to by asi odradilo některé hráče. 
Sheepa
Sheepa May 4 '17

Quote from fejsihans Zdravím, plně souhlasím s prodloužením "siege timu" (teď je to takové poloviční PVP). Já osobně bych bral "siege time" celých 24h , ale to by asi odradilo některé hráče. 
Přesně jak říkáš... Někteří lidé chtějí mít alespoň nezbytný čas potřebný k tomu jít do práce, vyspat se apod. Pokud se tu ale většina osazenstva teď shodne, tak ho brzy změním a natáhnu.
D3cko
D3cko May 4 '17
Zdarec lidi,

musím uznat, že nápad na prodloužení siege time je dobrý .... chodím hrát okolo/po 22h a to se nedokážu ani pomstít, kdybych zjistil, kdo mi ublížil :-)

Sheepa
Sheepa May 8 '17
Tak jsem vám to posunul na 1 ráno.... Jsem zvědav na ohlasy. ;-)
fejsihans
fejsihans May 9 '17
To je dobře , i za to malé prodloužení jsem rád. Vydím že jsi našel rozumný kompromis.
Artho123
Artho123 May 11 '17
Super, diky moc.
Neuroxerus
Neuroxerus Aug 21 '17
Ahoj,

objevil se takový problém - moje postava s 28 levlem byla nějakým způsobem smazána a předpokládám, že i klan, který jsem s touto postavou založil, také zmizel. To samé se stalo i jednomu z členů mého klanu. Jaký je důvod? Lze mi postavu zpět dolevlovat?

Poslední dobou mám také problém se k serveru připojit, zaseknu se na loadingové obrazovce.

Předem díky:-)
Sheepa
Sheepa May 9
Trochu jen aktualizuji topic. Server byl s vydáním finální verze na doporučení developerů opět "wipnut" a už jede a je připraven na nové dobrodružství, která zde vytvoříte. Budu rád, pokud většinu dotazů budete směrovat zde, abych to pak jednoduše našel. Nechci se zase dožít, že mě někdo bude spamovat personální FB, kde to stejně zapadne do spamu a nebude tak třeba na škodu vyslechnout zajímavý podnět. Osobně jsem zvolil nastavení prověřené časem, po kterou jsme conan server provozovali. A krom jen drobné pauzy, to je vlastně od počátku hry samotné. Aktuálně největší diskuze je ohledně nastavení Purge, protože je nový a tak se neví, jaký to bude mít vliv na hru. Uvidíme. Tak GL a HF!!!
lucasg
lucasg May 17
Čau chci se zeptat dostal jsem fatal error a nejde se mi zpátky pripojit na server, zkousel jsem vsechno restart steamu, pc, pripojit na jiny server se mi dá, jsem stucklej v nacitani na server.
Sheepa
Sheepa May 17
Zdravím, provedl jsem restart serveru, snad to pomohlo.
Miguelow
Miguelow May 19
helo, pec nám spadla... kdopak nám ji opraví? ehm, co třeba přestěhovat server (mám linku 100Mbs i stroj)
Miguelow
Miguelow May 19
už to jede.. super
Miguelow
Miguelow May 19
uz zase ne
LordBixx
LordBixx Yesterday, 14:20
zdravím, nějak nám ten server na conana padá?? včera spadl asi 5x než jsem to vzdal a dnes cca před 10min zase. Můžu se prosím zeptat kde je problém a jestli se nějak řeší či jestli můžu pomoci??? Děkuji.
LordBixx
LordBixx Yesterday, 16:35
opět spadl server :-) prosím nějaké info. Děkuji :-)
Artho123
Artho123 Yesterday, 21:08
Ahoj, neslo by prosim vzhledem k castym padum hry alespon nastavit, aby lide neprichazely o equip? Dekuji
Pages: « 1 2