Conan Exiles | Forum

Artho123
Artho123 May 4
Ahoj, urcite bych uvital prodlouzeni. Je to PVP a na raidovani je proste malo casu.
fejsihans
fejsihans May 4
Zdravím, plně souhlasím s prodloužením "siege timu" (teď je to takové poloviční PVP). Já osobně bych bral "siege time" celých 24h , ale to by asi odradilo některé hráče. 
Sheepa
Sheepa May 4

Quote from fejsihans Zdravím, plně souhlasím s prodloužením "siege timu" (teď je to takové poloviční PVP). Já osobně bych bral "siege time" celých 24h , ale to by asi odradilo některé hráče. 
Přesně jak říkáš... Někteří lidé chtějí mít alespoň nezbytný čas potřebný k tomu jít do práce, vyspat se apod. Pokud se tu ale většina osazenstva teď shodne, tak ho brzy změním a natáhnu.
D3cko
D3cko May 4
Zdarec lidi,

musím uznat, že nápad na prodloužení siege time je dobrý .... chodím hrát okolo/po 22h a to se nedokážu ani pomstít, kdybych zjistil, kdo mi ublížil :-)

Sheepa
Sheepa May 8
Tak jsem vám to posunul na 1 ráno.... Jsem zvědav na ohlasy. ;-)
fejsihans
fejsihans May 9
To je dobře , i za to malé prodloužení jsem rád. Vydím že jsi našel rozumný kompromis.
Artho123
Artho123 May 11
Super, diky moc.
Neuroxerus
Neuroxerus Aug 21
Ahoj,

objevil se takový problém - moje postava s 28 levlem byla nějakým způsobem smazána a předpokládám, že i klan, který jsem s touto postavou založil, také zmizel. To samé se stalo i jednomu z členů mého klanu. Jaký je důvod? Lze mi postavu zpět dolevlovat?

Poslední dobou mám také problém se k serveru připojit, zaseknu se na loadingové obrazovce.

Předem díky:-)
Pages: « 1 2