Conan Exiles | Forum

Sheepa
Sheepa Feb 3
Čaute,

tak se konečně na světlo světa dostala EA verze a to znamená, že někteří z naší komunity již aktivně hrají. Hru se dá přirovnat ke hrám jako Rust, ARK, 7 Days to Die a mnoha tomu podobných, akorát zasazenou do světa houpajících se penisů a velkých koz, zkrátka do prostředí Conana, kde tohle je na denním pořádku. To znamená, žádné kulomety, dynamity a nic takové, ale pořádné meče, luky a tomu podobné. Od výše zmíněných her bych řekl, že největší odlišení je hlavně v tom, že se vývojáři krom PvP zaměřili hlavně i na PvE složku. Můžete se tak vydat na průzkum dungeonů ( zatím spíše jeskyní ), či otročit enemy NPC, které potom můžete zapřáhnout do práce ve vašem sídle, či například zaúkolovat, aby vaši nemovitost pěkně strážili. Hra vypadá na pěkný potenciál a jistě budu blíže sledovat a zase něco více dopíši časem....

Novinky o hře naleznete zde: Novinky a updaty

Hra se dá koupit zde: Steam

Share:
Sheepa
Sheepa Mar 4
Toto téma bude současně sloužit pro diskuzi ohledně našeho serveru + možnosti sem zasílat soutěžní obrázky... Prostě vše, co nějak souvisí s CE na našem serveru, tak sem.
PetrJohn
PetrJohn Mar 6
Vypadá, že to moc lidí nehraje
Sheepa
Sheepa Mar 9
Co jsem se nedávno díval do DB, tak většina spawnů je už rapidně a nenávratně poškozena, čili nedá se nikterak opravit ručně.. Tudíž počkáme na další zásadnější update teď a uděláme wipe, aby se mapa zase pěkně opravila a také i pročistila.
Karl_Marx
Karl_Marx Mar 13
Já už to budu mít taky !!!!!!!!!!!! UAAAAAAAAAAAAAAA Budu tam běhat s holím zadkem !!!!!! Ten průvan uaaaa.
Sheepa
Sheepa Mar 16
Hehe, i s Petrem Kájo?
Sheepa
Sheepa Mar 23
Dneska vyšel opravdu velký patch.... Byl proveden kompletní wipe, takže sranda může začít nanovo. Have fun 
PetrJohn
PetrJohn Mar 24
Hehe, asi i se mnou, ale bez holýho zadku
Sheepa
Sheepa Apr 6
Vyšel nový update, má to 9 giga a je tam fůra zase změn a nový dungeon.

http://store.steampowered.com/news/?appids=440900

Video je na hlavní straně mmoportálu.
Escanor7
Escanor7 Apr 7
Zdravim,
bolo mi povedané, že s vecami ohľadne serveru, s ktorými som chcel ísť za adminom, že sa mám obrátiť sem.
Takže, vec, ktorú som sa snažil vyriešiť dávnejšie (no bohužial márne, nakoniec som si musel pomôcť sám, ale to je jedno) ...na to už kašlať.
Ale v pravidlách stojí, že ak nejaká stavba alebo niečo bráni čo by len jednomu spawnu, že sa to bude riešiť, a že to bude bez varovania zbúrané.

Takže, ak tu ešte je niekto, kto sa o server stará. A tie pravidlá tu niesu len pre srandu králikov. Tak niekto zastaval schody nad Spider Cave, a stratil sa jeden spawn pavúkov a taktiež prvý zdroj crystalu.
Akože, hej sú tam pavúci, ale .... je to porušenie pravidla, sú ľudia, ktorým to vadí (pretože, pre niektorých je treba problem sa dostať ďalej do dungu pre crystal, a v mojom prípade, XP/hod to značne ovlyvňuje)....

Dúfam teda, že sa tu nájde niekto schopný to riešiť...
ďakujem pekne.

screenshots:

PS: tu jde o princip, tak pokud na ten server neserete, a to co píšete v pravidlech myslíte fakt vážne, tak doufám, že to pořešíte co nejdřív. Alespon kvúli pár lidem, který vám tu ešte hrajou, zatím
The Forum post is edited by Escanor7 Apr 7
Lunal
Lunal Apr 8
Hehe, že mě nepřekvapuje, že Escanor si stěžuje i tady, nejen na chatu - vždy a na všechno. Jinak za mě (moje stavba to není), mi podobný drobnosti nevadí, takže říkám, že netřeba řešit
herbik
herbik Apr 8
Ahoj, ta stavba která vadí Esconor je moje.  Základy pro ní jsem mněl vybudované cca 10 dnu na zpět nikdo nic nevadilo tak jsem přistavěl patra navíc a najednou to esc. začalo vadit.  Tvrdí že se vymazal spawn pavouka což bych pochyboval. U spawn na crystali mně to mrzí... Ale mou těžce vybudovanou stavbu se mi bourat nechce, stejně bi si esc. za chvilku našel něco jineho a pindal znova.

Já tady nikoho napadat nechci jen budu budovat a prozkoumávat mapu tak mně prosím nechte v poklidu existovat.

Escanor7
Escanor7 Apr 8
Lunal: Píšeš "vždy a na všetko" ....menuj
Inak tvoj komentár je úplne zbytočný, ak máš potrebu sa len jebať "všade a do všetkého" takýmito komentármi tak choď niekam, kde to bude ľudí zaujímať.

Herbík: Zavádzaš, 10 dní to nebolo,....bolo to menej, pretože som tam trávil veľa času, tak asi viem.
         "Tvrdí že se vymazal spawn pavouka což bych pochyboval"  - vážne? niesom jebnutý, keď niečo používam a zmení sa to, a vadí mi    to....tak si toho asi všimnem, nie?
         "U spawn na crystali mně to mrzí" - to, že si porušil "pravidlá serveru mmoportal.eu/conanexiles" a mrzí ťa to je veľmi pekné.
         "stejně bi si esc. za chvilku našel něco jineho a pindal znova"  - znova, vážne?? TAK SA OSPRAVEDLŇUJEM, ŽE MI VADÍ VEC, KTORÁ JE V ROZPORE S (rádoby) "PRAVIDLAMI", KTORÉ AK SA TU PORUŠIA A NIEKOMU TO VADÍ, TAK JE EŠTE K TOMU PREDOVŠETKÝMI ZA HLUPÁKA.

GOOD JOB MMOPORTAL.eu )

Escanor7
Escanor7 Apr 8
Lunal> keď si tak čítam ešte raz tvoj post...... mám jednu otázku ...." čo si kurva zač?" Aby som Ti objasnil a rozobral ten tvoj komentár.
          Píšeš, že si sťažujem nielen v chate ale aj tady:  Sám Admin mi povedal, aby som postoval veci sem.
          "Jinak za mě (moje stavba to není), mi podobný drobnosti nevadí, takže říkám, že netřeba řešit" : WTF??? to, že tebe nevadí, že sa porušilo pravidlo, ktoré mne osobne vadí, koho to zaujíma????  
Takže, keď sa poruší pravidlo, a tebe to nevadí (bez ohľadu na to, že niekomu hej) tak to netreba riešiť?? to je tak sobecky a stúpidne napísané.

Možno máte pocit, že to beriem až moc vážne, ale.....sú tu pravidlá (vraj) ...a mne ide hlavne o PRINCÍP (najdi si to slovo v slovníku, pretože podla tvojho postu, usudzujem, že takýmto veciam ty rozumieť nebudeš)      
Lunal
Lunal Apr 9
Escanor, tvuj druhy prispevek nejak potvrzuje co a jak. Za tu dobu co jsem na serveru v zasade jen ty v chatu si na nekoho neustale stezujes. Tenhle udelal tohle, ten tohle. Nejak zapominas, ze je to hra a beres to moc vazne. Bylo by lepsi se trochu vyklidnit, neurazet ostatni a nehystercit
Escanor7
Escanor7 Apr 9
Lunal: takže mi tu tvrdíš, že je nesprávne, keď chcem aby sa tu dodržiavali pravidlá?
         To hysterčenie podľa teba, je následkom toho, že sa tu na pravidlá serie. A hej, je to hra, ktorá ma baví, takže chcem aby sa tie pravidlá dodržiavali. To, že tebe to je jedno, a píšeš aby sa nič také neriešilo, to absolútne nikoho nezaujíma.
Sheepa
Sheepa Apr 12
Zdravíčko, původně jsem myslel, že kolega se na to mrkne, ale situace tomu chtěla prý jinak, takže měl svých starostí taky dost..... NICMÉNĚ k pointě věci. Přečetl jsem si tu celou následující diskuzi a musím k tomu říci asi toliko..

Chápu obě strany "konfliktu" a pravda je opět někde uprostřed. Mělo by se doopravdy dohlížet na to, aby všechny neutrální pointy zůstaly přístupné pro všechny, bez větších potíží. Na druhou stranu nejde každého hlídat za ručičku 24/7 a je třeba brát ohled na to, že na offiko serverech se prostě hraje hra tak, jak je a nikdo se s nikým nemazlí, tady to alespoň jednou za čas projdu a odmažu věci, které něco porušují. Co vím, tak poslední a nebo následující patch by měl již plně opravit spawnování NPC a claimy pro NPC obecně, takže se pak problémy vyřeší samy. Pokud je někde random plácnutá kostka, tak se taky po čase sama rozpadne díky decay systému. Celkově se hra bude umět o sebe postarat docela sama už, ale pokud někde uvidím stěnu k NPC spawnu, či nějaké obstavení nějakého, máte jistotu, že vám to zbourám bez debat. Máte si číst pravidla, než někde hrajete... Howg

Jo a pro Escanora speciálně: S tebou musí být na párty taky sranda co? Je chválihodný tvůj zápal pro pravidla, ale poslouchej, pokud mi píše nezávisle na sobě 6 lidí, že pořád s něčím brečíš a pak mi ještě spamuješ pracovní Steam...... Asi chápeš ne? Je to hra, trochu se nad tím taky povznes, probůh. 

petrb
petrb May 2
Zdravim vsechny. Neprislo by kazdemu vhod, jelikoz se jedna o PVP server, prodlouzit "siege time?" 17-23 je sice krasnych par hodin, ale napriklad do 01 (tretina celkoveho casu), by tomu sluselo vice... jinak nam 50ky zastavi mapu a nebude se pomalu kam hnout... :-) 
Sheepa
Sheepa May 4
Zdravím, jistě diskuzi přivítám na toto téma, ale je důležité, aby ten čas vyhovoval většině. Nejspíše bych to udělal formou ankety, popřemýšlím o tom. Asi rozumíš, nerad bych to měnil na základě názoru jedné osoby.

Jinak co se týká takové trochu novinky, tak od dalšího měsíce jsem se rozhodl redukovat počet slotů na 20 s tím, že pokud bude potřeba a nestačila by kapacita, opět je navýšíme na 40. Nebudu zde skrývat, že chod serveru stojí nemalý peníz a tak bych rád optimalizoval výdaje našeho portálu. Podle dlouhodobého sledování je vidět, že aktuálně se stav na serveru pohybuje do 20 lidí, tak je zbytečné platit za 40. Můžete být klidní a vše sleduji i při práci, takže kdyby bylo potřeba, jak jsem již poznamenal, hned navýším. 
petrb
petrb May 4
Rozumim, zkus anketku a uvidime. Nevim jestli hraci chodi i sem na portal, kazdopadne demokracie musi byt :-D A pokud jde o sloty, rozhodne 20 staci, kdyz vidim, kolik nas tam pobiha :-)
Pages: 1 2 »