Dark Sheep Entertainment | Forum

Topic location: Forum home » Herní sekce » Vývojový koutek
Sheepa
Sheepa Jan 11
Takže jako čau.. Tady se asi nějak těžce představovat nemusím ne? Ale pro ty, kdo mě přeci jen nezná, tak jmenuji se Ondra, na internetu vystupuji téměř od jeho zrodu pod nickem Sheepa, je mi 30 let a jsem zakladatelem této komunity a také nadšeným 3D grafikem, který už spousty let outsourcuje pro různé projekty. Mám nahráno spousty a spousty MP a MMO herních titulů a to je taky důvod, proč vznikl tento projekt. Každopádně dnes před vás nevystupuji za sebe, ale za něco, co se dá považovat za moji další životní etapu. Tak mi přejte hodně štěstí, ať to klapne. ;-)

Dnes bych chtěl představit studio, jehož vznik budeme datovat ke konci roku 2016, které se bude věnovat převážně tvorbě zajímavých MP herních titulů s velkým důrazem na kompetitivní hraní. Po mnoha letech, kdy každý z našeho týmu buď sbíral zkušenosti, či outsourcoval pro jiné firmy, jsme se rozhodli, že to zkusíme na vlastní pěst a něco vlastního taky vytvoříme. Aktuálně pracujeme na prototypu MP-FPS, která bude mít, dle mého úsudku, zajímavé zasazení a spoustu jiných mechanik, které nejsou zrovna typické pro dnešní konvenční střílečky na trhu. Ostatně, více o samotném titulu později...

Dnes mi jde hlavně o založení tohoto topicu, kde budu aktualizovat všechny následující informace. Brzy sem i předhodím naše nové stránky, na kterých aktuálně pracujeme. 

Share:
Wictorianus
Wictorianus Jan 17
Držím vám palce a prajem veľa šťastie !
Jibu
Jibu Jan 28
Like