Závodní event Na Kolech #1 - Supercars!

Details

Date & time Aug 12 '17, 19:00
Event ends Aug 12 '17, 21:30
Location
GTA V Online na PC
Creator Kubees

Who's attending

Kubees

Description

Závodní event Na Kolech #1 - Supercars!

Závoďáci, závoďačky,

     rád bych Vás tímto pozval na serioznější závodní event Na Kolech! Chtěl bych skrze tyto pravidelné akce vytvořit česko-slovenskou aktivní komunitu, která spolu bude pravidelně jezdit a závodit na podobných akcích. Doufám a věřím, že se Vám tyto akce budou líbit a že se zúčastníte i příště, případně je rozšíříte i mezi své přátele, další hráče.

     Každý event Na Kolech bude mít svou tématiku. Jednou se bude závodit jen v určité třídě aut, jindy jen na určitých tratích. Nápady a návrhy na další témata pište do komentářů nebo posílejte do zpráv, děkuji!


ZÁVODNÍ EVENT NA KOLECH #1 - SUPERCARS!

     Platforma: závodíme v GTA V Onlinu na platformě PC.

     Téma: tentokrát si zajezdíme v autech nejrychlejší a nejluxusnější třídy ve hře, třídy supercars. Každý závod bude na tuto třídu locknutý. Výběr auta bude čistě na Vás, žádná omezení. Vyberte si, co se Vám líbí, co Vám sedne.

     Čas: samotné závodění by mělo zabrat necelé 2 hodiny. Shromažďování a přidávání hráčů a jejich pozvání do playlistu začne v 19:00. Závody se zapnou v 19:30 a měly by orientačně končit kolem 21:30. Každý závod bude dlouhý průměrně 10 minut. To záleží na jejich náročnosti.

     Playlist: zazávodíme si na seriozních závodních tratích s barikádami, pitstopy, tribunami. Jezdit se bude na silnici na 8mi různých tratích. Pokud si je chcete sami před eventem vyzkoušet, odkaz na playlist je zde!

     Pravidla: jedná se o seriozní závodění, ne derby! Catchup a slipstream jsou vypnuté, custom vozidla zapnutá! Když je někdo rychlejší než vy a předjíždí Vás, nevrážejte do něj. Když před Vámi někdo brzdí, brzděte také nebo ho předjeďte, pokud je to možné. Když už do někoho vletíte, počkejte na něj, ideálně ho pusťte před sebe. Když předjíždíte, nejste buldozér, předjíždějte, až budete mít místo předjíždět. Když jedete v čele větší skupiny a narazíte, chvíli počkejte a okamžitě necouvejte, nechte přejet skupiny za Vámi a nekažte jim jízdu. Když se Vám v závodě nedaří a chcete počkat na další závod nebo si potřebujete odskočit, ale nechcete leavovat playlist, postavte nebo jezděte s autem mimo závodní trať. Zábava je zážitek ze závodění s ostatními, ne ničení takového zážitku ostatním! Pokud si na Vás budou účastníci pravidelně stěžovat, kickuji z playlistu, v krajních případech nepozvu do dalších eventů.


PROSÍM VŠECHNY ÚČASTNÍKY, ABY MI DO KOMENTÁŘE NEBO ZPRÁVY POTVRDILI ÚČAST A PŘILOŽILI SVÉ JMÉNO NA SOCIAL CLUB!

    

     Děkuji za přečtení a těším se na Vás! _Kubees 

Share:

The Wall

No comments
You need to sign in to comment