MMOPortal.eu - Conan Exiles

CZ/SK MMOPortal.eu by FakaHeda.eu official-Aktivni admini


Vítejte exulanti, zpátky do své vlasti!

Bojovníku / Bojovnice, země do které vstupuješ, je zemí poklidné komunity, která si potrpí na čestnou hru a zdvořilé chování, na to vždy moc dobře pamatuj. Samozřejmě, nemůžeme ručit za každého jednotlivce, který se zde na své pouti zastaví, ale v obecném měřítku tomu tak jest. Náš server se snaží ukázat, že i PvP server může mít tu takzvanou „lidskou tvář“.
Jak je tomu již z minulosti u našich serverů zvykem, tak vždy se o nějaký aktivně staral náš administrátorský tým, aby prožitek ze hry byl, pokud možno co nejlepší. Není tedy výjimkou i zde a můžete se spolehnout, že se dá obrátit na administrátory přímo ve hře a nezdaří-li se, není nic pohodlnější, než napsat problém přímo na naše fora, tam se nic neztratí a jistě se k němu někdo kolikrát dostane i rychleji, než přímo ve hře.


Pravidla:


Nejsme vyznavači nějakých dlouhých esejích o pravidlech, neboť věříme v rozumný úsudek každého jedince, že i on si chce hru užít spolu s námi. Proto u nás naleznete pouze obecné pravidlo, nechovej se jako idiot, dodržuj nějaký „kodex“ slušného chování ( Ano, občas si zanadávat na globálu, pokud vás tamhle soused zabil na výpravě, se nepočítá. Ale nějak to tam dále rozmazávat a být takříkajíc „toxic“, je už jiná liga. Rozumíme si ano? ) a záměrně nekaž hru ostatním! Bude-li v některém sporu nejasno, admin má vždy možnost operativně rozhodnout, aby situace byla spravedlivě vyřešena. Ne vždy se dá vše obsáhnout do modelových pravidel.
To nejdůležitější na závěr, všechny NPC spawny je zakázáno jakkoli zastavovat, či vypínat! Vše, co bude tohle pravidlo jakkoli porušovat, bude bez udání důvodů zbořeno adminy. Admini serveru nezodpovídají za ztrátu materiálu, či věcí, o které můžete přijít v důsledku herního bugu!


PvP a Siege:


Na serveru je nastaveno PvP, které běží 24 hodin denně. Avšak, aby váš zážitek na PvP serveru byl ještě lepší a nemuseli jste se bát o své obydlí během noci, jsou u nás zapnuty takzvané „siege times“. V praxi to znamená, že ničení baráků a vyvolávání avatarů jde jen po dobu určitých hodin.

Ničení baráků a vyvolávání avatarů, je tedy možné každý den, od 17 – 01 hodin!! Mimo tento čas váš barák nikdo nemůže nikterak poškodit, pouze PvP.


Dodatečné informace:


Protože si uvědomujeme, že hra je stále ve vývoji a její balancování není v současnosti nejlepší, přistoupili jsme k několika rozhodnutím. Jedním z nich je, že se snažíme držet nastavení serveru co nejvíce „pure“, nicméně s dobou, po kterou poběží i server, budeme mírně navyšovat i XP rate. Veteránům to nikterak neuškodí a nováčkům naopak pomůže se zařadit, mezi déle hrající hráče. Jako druhé rozhodnutí je, že pokud někdy nějaký wipe bude třeba, bude to hlavně ten povinný, ale také se ho dozvíte zde dopředu.

Datum posledního WIPE

16.08.2017

Pravidelný, každodenní restart

06:00

Diskuzní topic, zde na serveru

Klikni ZDE!

Server je nastaven tak, aby v případě, že sám nalezne aktualizaci se do 15 minut vypnul, zaktualizoval a znovu zapnul. V případě, že by došlo k pádu serveru, se rovněž do pár minut sám znovu spustí.

Soutěž:


Aktuálně žádná neprobíhá...


Náš server hostuje u