BILANCE A PŘÁNÍ K NOVÉMU ROKU! from Sheepa's blog

Zdravím všechny čtenáře, hráče, či hráčky!


Rok se nám s rokem zase sešel, takže je na čase se pustit na trochu toho bilancování, co nám teď již odcházející rok přinesl, či vzal z pohledu naší komunity samozřejmě.


Začal bych hned tím, že máme velikou radost s naším realizačním týmem, že naše malá komunita stále žije a našla si nějakou tu svoji přirozenou cestu, v čem se u nás bude realizovat. Takže hned první poděkování patří vám všem, protože bez vás by to samozřejmě vůbec nešlo! Během letošního roku se naše komunita ( Je v tom myšlena komunita Boiians i MMO Portálu. ) sešla hned u několika titulů, které nám jistě přinesly spousty zábavy, radosti, ale sem tam i smutku. Vytvořili jsme několik vlastních serverů na 7 Days to Die, či Minecraft a další pokusy, které sice aktuálně neběží, protože je potřeba sortiment obměňovat, ale svoji zábavu během roku nabídly. Kdo ví, na co server vytvoříme příště… Jako vždy se hrála klasika v podobě PlanetSide 2, který je teď trochu v hibernaci a čeká se na velký update se stavěním na příští rok. Taktéž jsme své kritické oko upřeli směrem k sandbox novince zvanou Albion Online. Absolvovali jsme několik soutěží, upravovali web, atd., atd., atd….


Letos jsme taktéž uspořádali další z řady srazů, který se konal na Bozeňově a byl to konkrétně první sraz MMO komunity a již několikátý Boiians sraz v pořadí. Doufáme, že v této tradici budeme moci pokračovat i nadále a tak už teď mohu myslím s klidným svědomím říci, že se můžete těšit na ten další, který bude doufám ještě lepší, jak ten letošní. Ostatně nějaké ty fotky z něj naleznete i v naší místní galerii screenshotů.


Za další úspěch letošního roku považuji, že se vytvořilo dostatek videí, která máme jak z eventů, tak i různých random funny momentů. Je pravda, že ke konci roku video tvorba malinko stagnovala, ale už se aktivně pracuje na nápravě, abyste se měli na co příští rok zase těšit.


Aby vše nebylo jen o pochvalování, tak za největší neúspěch letošního roku považuji, že se nepodařilo sehnat kvalitního PHP programátora, který by dle zakázky dokázal současný web proměnit do trochu lepšího místa. Bohužel tedy stále musíme pracovat s tím co je, ačkoli jak jste si mohli všimnout, tak grafickou stránku webu měníme stále. Škoda jen toho kodingu, ale pokusíme se na tom příští rok zapracovat.


Přeji tedy naši malé komunitě, aby minimálně vydržela několik dalších let, pokud jí bude dopřáno trochu povyrostla a našla konečně schopného programátora! Navíc bych rád vyslovil takovou prosbu, aby v tom příštím roce vycházely minimálně tak kvalitní tituly, které by nás svou hratelností tak pohltily, že nebudeme muset řešit, proč je posledních několik let takové MMO herní sucho!


Na závěr celého shrnutí jsem si nechal sekci ze všech nejdůležitější, alespoň co se mého pohledu na projekt týká. Jak možná víte, či nevíte, tak jsem letos jel trochu na doraz a snažil se dát vše do několika projektů, aby se dokončily. Zda to bude mít v roce příštím tížený výsledek, to nedokáži teď odhadnout, co ale mohu s jistotou říci je následující: Velice si vážím všech lidí, kteří projekt MMOPortal jako takový pochopili a něco mu obětovali. Jedná se hlavně o lidi, kteří pochopili, že tohle není moje soukromá pokladnice na zisky, ale že projekt jede na bázi lásky ke hrám a tvorbě přátelského kolektivu, se kterým si budete moci cokoli zahrát, či pokecat. Jen díky lidem jako Jibu, PistaSVK, Roman27, Pouk, Derfell a tak bych mohl pokračovat ještě chvilku dále, se celý projekt sune vesele dál svým životem. Vaše finanční dary a hlavně podpora od některých mi stále dokazovala, že to není jen další tuctový projekt na pár měsíců, ale že se tomuto volno-časovému projektu chci věnovat i nadále… Nicméně moje poděkování patří i lidem jako je Tarox, HeadShot, či Kubee, protože i tvorba grafiky, videí a animací je opravdu velikou pomocí, bez které by to nešlo! Díky a ještě jednou díky všem, kteří se nějak na tom všem za celý ten rok podíleli.


No nic, poslední hodiny před půlnocí chci popřát všem hodně štěstí, zdraví a všeho co si jen budete přát dosáhnout v roce dalším a pevně doufám, že až se zase rozhodnete zahrát si nějakou tu MMO gamesu a bude tam působit naše komunita, tak se k nám zase přidáte, protože pamatujte, že Boiians a MMOPortal nejsou jen weby a komunity, ale je to i životní styl !!! :-P


S pozdravem Sheepa!

(Originál z konce roku 2015)


Share:
Previous post     
     Next post
     Blog home

The Wall

No comments
You need to sign in to comment

Post

By Sheepa
Added Dec 25 '16

Tags

Rate

Your rate:
Total: (0 rates)

Archives