PRVNÍ ROK JE FUČ... TO JE ALE FOFR. :)) from Sheepa's blog

Zdravím osazenstvo MMOPortálu. Někdy v těchto dnech slavíme, dá se říci první rok, ostré aktivity. Pro mě to je takovým rokem růstu a ladění. Stále nejsem na 100% spokojen se stavem některých sekcí, které bych rád přepracoval, avšak díky absenci kodingu se s tím moc dělat nedalo.


Jako dárek jsem vám ale dnes zprovoznil novou funkci registrace a přihlášení pomocí Google, kterého má asi každý, když né FB a jste doopravdy lenošní dělat svoji vlastní registraci.

Pecka co? :-D Ne fakt, rád bych udělal i nějaký giveaway, ale napřed musím na to mít dodělaný addon a pak začneme.


Rád bych totiž, aby to trochu ožilo na forech v diskuzi, abych si tam nemusel psát sám se sebou, což je škoda i pro mě občas, protože ani já nevím o všem, co kde vyjde, napíše se, apod. Prostě mít trochu přehled a informovanost. Apeluji tedy na tebe, osazenstvo, aby ses také trochu účastnilo! Již brzy budete dostávat body za aktivitu, kterou zde na webu budete provádět. Dám vám příklad: Napsání komentáře +5, uploadnutí a zařazení obrázku +15, streaming +60 za hodinu .. Vše se vám bude hromadit do banku. S těmito body následně budete moci obchodovat mezi sebou, ale taktéž se za ně budete moci zúčastnit soutěží o klíče, či si je pak měnit za jiné věci. Systém se bude ladit a přetvářet podle vás. To už stojí za to, nemyslíte?


Jako jeden z největších úspěchů za minulý rok považuji spuštění a následný provoz prvního, oficiálního herního serveru za MMOPortal a to pro hru 7 Days to Die, který chceme i do budoucna dále rozvíjet a starat se o něj. Bohužel největší starost nám dělá nefunkčnost telnetu, který je podmíněný pro lepší featury do hry. Všichni ale taktéž doufáme, že na tom borci zamakají a vše se v několika updatech zlepší. Komunito, musíme vydržet!! A hlavně, jak sami víte, vše je o lidech.. Když se člověk umí chovat, tak není potřeba pravidel a zákazů.


No já doufám, že jsem ty největší myšlenky portálu, za minulý, a částečně i nakouslý letošní rok, dostatečně zmínil. Jistě, až bude zase něco aktuálního, tak o tom budu v novinkách informovat. A závěrem této zprávy nezbývá než poděkovat všem lidem, kteří pomohli a dále i pomáhají, jakoukoli cestou. Jste super, bez vás by to nešlo. Díky


(originál z konce roku 2014)


Share:
     Next post
     Blog home

The Wall

No comments
You need to sign in to comment

Post

By Sheepa
Added Dec 25 '16

Tags

Rate

Your rate:
Total: (0 rates)

Archives