MMOPortal.eu - 7 Days to Die

CZ/SK www.MMOPortal.eu/7days (INFO na webu)


Vítej přeživší, toto jsou tvé poslední hodiny!

Neznámý, svět do které vstupuješ, je zemí poklidné komunity, která si potrpí na čestnou hru a zdvořilé chování, na to vždy moc dobře pamatuj. Samozřejmě, nemůžeme ručit za každého jednotlivce, který se zde na své pouti zastaví, ale v obecném měřítku tomu tak jest.
Jak je tomu již z minulosti u našich serverů zvykem, tak vždy se o nějaký aktivně staral náš administrátorský tým, aby prožitek ze hry byl, pokud možno co nejlepší. Není tedy výjimkou i zde a můžete se spolehnout, že se dá obrátit na administrátory přímo ve hře a nezdaří-li se, není nic pohodlnější, než napsat problém přímo na naše fora, tam se nic neztratí a jistě se k němu někdo kolikrát dostane i rychleji, než přímo ve hře.


Pravidla:


Nejsme vyznavači nějakých dlouhých esejích o pravidlech, neboť věříme v rozumný úsudek každého jedince, že i on si chce hru užít spolu s námi. Proto u nás naleznete pouze obecné pravidlo, nechovej se jako idiot, dodržuj nějaký „kodex“ slušného chování ( Ano, občas si zanadávat na globálu, pokud vás tamhle soused zabil na výpravě, se nepočítá. Ale nějak to tam dále rozmazávat a být takříkajíc „toxic“, je už jiná liga. Rozumíme si ano? ) a záměrně nekaž hru ostatním! Bude-li v některém sporu nejasno, admin má vždy možnost operativně rozhodnout, aby situace byla spravedlivě vyřešena. Ne vždy se dá vše obsáhnout do modelových pravidel. Admini serveru nezodpovídají za ztrátu materiálu, či věcí, o které můžete přijít v důsledku herního bugu!


PvP:


Uvědomujeme si fakt, že 7 Days to Die nebyla nikterak vážně koncipovaná na PvP, ba naopak to v této hře tvoří jen zlomkové procento. PvP necháváme prozatím zapnuté, poškození od přátel je ale vypnuto. Naším cílem je, aby možnost šarvátek zůstala zachována při náhodných setkáních. Není ale tolerováno vyloženě obléhat něčí území. Většina lidí je tu z důvodu stavění a boje o život, nikoli za účelem ničení staveb ostatním. Berte to proto při PvP na zřetel, budou-li problémy, zakážeme jej úplně.


Datum posledního WIPE

13.07.2017

Heslo na server

mmozombici

Pravidelný, každodenní restart

06:00

Diskuzní topic, zde na serveru

Klikni ZDE!

Server je nastaven tak, aby v případě, že sám nalezne aktualizaci se do 15 minut vypnul, zaktualizoval a znovu zapnul. V případě, že by došlo k pádu serveru, se rovněž do pár minut sám znovu spustí.

Soutěž:


Aktuálně žádná neprobíhá...